VEGDOG Simply Crunch, 1 kg
Alacsony purintartalmú teljes értékű eledel felnőtt kutyák számára
3.530 Ft
(3.530 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- A napi szükségleteket fedező szárazeledel
- Kukoricával, rizzsel és burgonyával
- Gluténmentes
Kapcsolódó termékek
Leírás
Ez a teljes értékű száraztáp olyan bevált, jól tolerálható hozzávalókon alapul, amelyeket négylábú kedvence már ismer és szeret. Az állatorvosaink által kifejlesztett receptúra ízletes alapját a kukorica és a rizs alkotja, amely teljes mértékben fedezi tápanyagszükségletet.
A tökéletes választás intolerancia és purin-érzékenység esetén
Tudta, hogy sok kutya allergiás az olyan állati fehérjékre, mint a marha-, a csirke- vagy a bárányhús? A Simply Crunch éppen ezért teljes mértékben nélkülözi ezeket a tipikus fő allergéneket. Ez teszi ezt az eledelt igazi titkos tippé az érzékeny és allergiás kutyák számára.
Emellett a Simply Crunch rendkívül alacsony purintartalommal rendelkezik (mindössze kb. 19 mg purin 100 grammonként). Ez különösen fontos az olyan fajták számára, mint a dalmata, akinek problémát jelent a purin lebontása, vagy azoknak a kutyáknak, akiknek egészségügyi okokból alacsony purintartalmú étrendre van szükségük.
Mitől olyan különleges a VEGDOG Simply Crunch?
- Teljes értékű, vegán eledel (száraztáp) felnőtt kutyák számára (kölyökkutyáknak és szoptatós szukáknak nem alkalmas)
- A napi szükségleteket teljes körűen fedező táplálék
- Optimális eledelallergia vagy érzékeny emésztés esetén, valamint olyan kutyáknak, akiknek alacsony purintartalmú étrendre van szükségük (pl. dalmaták)
- Kukorica és kukoricafehérje: értékes linolsavat biztosít a fényes szőrzetért és az egészséges bőrért, emellett támogatja az izomfunkciókat is
- Rizs: könnyen emészthető, gluténmentes energiaforrásként szolgál a mindennapokra
- Burgonyafehérje és lenmag: ideálisan teljessé teszik a tápanyagprofilt
- Állati fehérjék nélkül (marha-, csirke-, bárányhús vagy tejtermékek nélkül)
- Mesterséges attraktánsok és színezékek nélkül
- Gluténtartalmú gabona nélkül
- 100%-ban állatkísérlet-mentesen előállítva
Etetési javaslat:
| A kutya súlya | Napi mennyiség |
|---|---|
| ≤ 5 kg | 80 g - 90 g |
| ≤ 10 kg | 140 g - 150 g |
| ≤ 20 kg | 230 g - 250 g |
| ≤ 30 kg | 310 g - 340 g |
| ≤ 40 kg | 390 g - 420 g |
| ≤ 50 kg | 460 g - 490 g |
| Cikkszám: | VGD-380030 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 kg |
| EAN: | 4260446692139 |
| Gyártói szám: | 380030 |
| Márkák: | VEGDOG |
| Táp/Takarmány-változat: | Teljes értékű táp/takarmány |
| Terméktulajdonság: | Mesterséges színezék mentes, Mesterséges színezék és attraktáns mentes, Gluténmentes, Állatokon nem tesztelt, Vegán |
| Életszakasz: | Felnőtt |
Összetétel
Összetevők
Analitikai összetevő
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| nyers fehérje | 22,4 % |
| nyersrost | 1,4 % |
| nyers olajok és zsírok | 9,1 % |
| nyershamu | 4,2 % |
| nedvesség | 9 % |
| kálcium | 0,7 % |
| foszfor | 0,43 % |
| purintartalom | 19 mg |
| kalóriatartalom | 363 kcal |
Táplálkozásfiziológiai adalékanyagok
| Összetevők | / 1 kg |
|---|---|
| A-vitamin | 20.000 NE |
| D3-vitamin | 1.840 NE |
| B12-vitamin (cianokobalamin) | 72 µg |
| L-karnitin | 252 mg |
| taurin | 998 mg |
| DL-metionin | 7,5 g |
| vas vas-glicin formájában (3b108) | 2,6 mg |
| réz (mint réz-szulfát-pentahidrát) | 2,4 mg |
| cink-oxid (3b603) | 67 mg |
| jód mint kálcium-jodát, vízmentes (3b202) | 1,8 mg |
| szelén mint nátrium-szelenit (3b801) | 0,3 mg |
Technológiai adalékanyagok
| Összetevők | / 1 kg |
|---|---|
| tartósítószerek és antioxidánsok | |
| citromsav 1a330[1] | 15 mg |
- többek között
Jogi információk
| Gyártó: | younikat GmbH, Am Weißbach 66, 82396, Pähl, Németország, www.vegdog.de |
|---|
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: VEGDOG Simply Crunch
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 6.250 termék