VEGDOG Farmer's Crunch, 1 kg
Ropogós burgonya-energia négylábú kedvence számára
3.940 Ft
(3.940 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Vegán teljes értékű eledel felnőtt kutyák számára
- Fehérjében gazdag burgonyán alapul
- Fő állati allergének nélkül
Kapcsolódó termékek
Leírás
Aki azt hiszi, hogy a jó öreg burgonya unalmas, az hatalmasat téved: ebben a szárazeledelben igazi szuperélelmiszerré válik. Nemcsak könnyen emészthető szénhidrátokkal látja el négylábúját a rengeteg energiához, hanem kiváló minőségű burgonyafehérjével is, amely ideálisan fedezi kutyája fehérjeszükségletét. Tápláló lóbabbal, valamint esszenciális omega-3 és omega-6 zsírsavakat biztosító, értékes algákkal kombinálva kutyája mindent megkap, amire a vitális élethez szüksége van.
Ami különlegessé teszi: A VEGDOG Farmer’s Crunch-ot állatorvosok fejlesztették ki. Egy tudományos összehasonlító elemzés kimutatja, hogy ez a tisztán növényi eledel a fehérjék, vitaminok és zsírsavak tekintetében könnyedén felveszi a versenyt a húst tartalmazó szárazeledelekkel. Ideális, őszinte és szuperfinom alternatíva a környezettudatos kutyagazdiknak!
Mitől olyan különleges a VEGDOG Farmer's Crunch?
- Teljes értékű, vegán eledel felnőtt kutyák számára (kölyökkutyáknak és szoptatós szukáknak nem alkalmas)
- A napi szükségleteket fedező táplálék és növényi alternatíva a húsos eledelekkel szemben
- Alkalmas eliminációs diétához eledelallergia és -intolerancia esetén (hipoallergén eledel)
- Burgonyával mint megbízható szénhidrátforrással és jól hasznosuló burgonyafehérjével
- Ízletes húsos ízvilág
- Lóbabbal mint kiegészítő, kiváló minőségű fehérjeforrással
- Az algák gondoskodnak az esszenciális omega-3 és omega-6 zsírsavak optimális beviteléről
- A speciális ásványi por olyan fontos tápanyagokat biztosít, mint a B12-vitamin, a taurin és a karnitin
- Fő állati allergének, például marha-, csirke-, bárányhús vagy tejtermékek nélkül
- Hús és állati melléktermékek nélkül
- Mesterséges attraktánsok és színezékek nélkül
- Állatkísérlet-mentesen előállítva
Etetési javaslat:
| A kutya súlya | Napi mennyiség |
|---|---|
| ≤ 5 kg | 86 g - 90 g |
| ≤ 10 kg | 144 g - 152 g |
| ≤ 20 kg | 243 g - 256 g |
| ≤ 30 kg | 329 g - 346 g |
| ≤ 40 kg | 408 g - 430 g |
| ≤ 50 kg | 483 g - 508 g |
| Cikkszám: | VGD-380027 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 kg |
| EAN: | 4260446692108 |
| Gyártói szám: | 380027 |
| Márkák: | VEGDOG |
| Táp/Takarmány-változat: | Teljes értékű táp/takarmány |
| Terméktulajdonság: | Mesterséges színezék mentes, Mesterséges színezék és attraktáns mentes, Gluténmentes, Hipoallergén, Szójamentes, Állatokon nem tesztelt, Vegán |
| Életszakasz: | Felnőtt |
Összetétel
34,3 % burgonyaliszt, burgonya fehérje, 12,6 % borsó, 7,4 % bab, rizs, rizskorpa, ásványok, édesburgonya, almatörköly, szentjánoskenyér, 2,5 % sörélesztő, lenmag, napraforgóolaj, repceolaj, élesztőkivonat, 0,1 % szárított algák
Összetevők
Analitikai összetevő
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| nyers fehérje | 23 % |
| nyersrost | 3,1 % |
| nyers olajok és zsírok | 8,3 % |
| nyershamu | 5,4 % |
| nedvesség | 8,2 % |
| kálcium | 0,7 % |
| foszfor | 0,44 % |
| Ca:P-arány | 1,6:1 |
| purintartalom | 34 mg |
| kalóriatartalom | 353 kcal |
Táplálkozásfiziológiai adalékanyagok
| Összetevők | / 1 kg |
|---|---|
| A-vitamin | 20.000 NE |
| D3-vitamin | 1.840 NE |
| B12-vitamin (cianokobalamin) | 72 µg |
| L-karnitin | 252 mg |
| taurin | 998 mg |
| DL-metionin | 7,4 g |
| vas vas-glicin formájában (3b108) | 2,65 mg |
| réz (mint réz-szulfát-pentahidrát) | 2 mg |
| cink-oxid (3b603) | 67 mg |
| jód mint kálcium-jodát, vízmentes (3b202) | 1,53 mg |
| szelén mint nátrium-szelenit (3b801) | 0,3 mg |
Technológiai adalékanyagok
| Összetevők | / 1 kg |
|---|---|
| tartósítószerek és antioxidánsok | |
| citromsav 1a330[1] | 15 mg |
- többek között
Jogi információk
| Gyártó: | younikat GmbH, Am Weißbach 66, 82396, Pähl, Németország, www.vegdog.de |
|---|
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: VEGDOG Farmer's Crunch
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 6.250 termék