Animonda termékek

Természetes állateledelek

Hozzáadott cukor vagy szója, mesterséges színezék vagy ízfokozó nélkül – az Animonda kutya- és macskaeledelek természetes receptúrákat kínálnak. A termékek sokfélesége változatossá teszi négylábú barátai mindennapjait: izgalmas textúrák és intenzív ízek.

Vásárlás kategóriák szerint

Szűrés és rendezés

Ár Állatfaj Ízváltozat Jellemzők Életszakasz Alkalmazási terület Termékcsalád
Szűrés

Animonda: 1 - 30 a/az 147 termékből

Animonda Vom Feinsten Kitten tálka, 100 g

Animonda Vom Feinsten Kitten tálka, 100 g, Baromfi (100 g)

  • Pástétom finom darabokkal
  • Az első életévben lévő kiscicáknak
  • Húsos összetevőkkel
507 Ft 564 Ft (5.070 Ft / kg)

Szállítás eddig: november 05.

Animonda Milkies Adult ¨Variety¨ 20 darabos Pack

Animonda Milkies Adult ¨Variety¨ 20 darabos Pack, 300 g

  • Folyékony
  • Könnyen emészthető
  • Gyümölcsökkel és zöldségekkel
3.543 Ft 3.937 Ft (11.810 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Milkies Adult Selection-Box 20 darabos Multipack

Animonda Milkies Adult Selection-​Box 20 darabos Multipack, 300 g

  • Folyékony
  • Könnyen emészthető
  • Cinkkel, taurinnal, malátával, D- és E-vitaminokkal
3.543 Ft 3.937 Ft (11.810 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Animonda Vom Feinsten Adult pástétom tálka, 150 g

Animonda Vom Feinsten Adult pástétom tálka, 150 g, Baromfi és borjú (150 g)

  • Felnőtt kutyák számára
  • Finom darabos pástétom
  • Szója, cukor és gabona nélkül
579 Ft 644 Ft (3.860 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vom Feinsten Adult Enyhe Menü tálka, 100 g

Animonda Vom Feinsten Adult Enyhe Menü tálka, 100 g, Pulyka pur (100 g)

  • Ideális táplálkozásérzékeny macskák számára
  • Finom darabos pástétom
  • Pulykahússal
579 Ft 644 Ft (5.790 Ft / kg)

Szállítás eddig: november 16.

Animonda Vom Feinsten Adult tálka, 100 g

Animonda Vom Feinsten Adult tálka, 100 g, Pulyka és nyúl (100 g)

  • Felnőtt macskáknak
  • Különböző ízek és állagok
  • Szója-, cukor- és gabonamentes
507 Ft 564 Ft (5.070 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Animonda Carny Adult - Multihús Cocktail

Animonda Carny Adult -​ Multihús Cocktail, 200 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Csak természetes összetevők
  • Taurinnal
703 Ft 782 Ft (3.515 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Animonda GranCarno Adult - Marhahús Pur

Animonda GranCarno Adult -​ Marhahús Pur, 400 g

  • Felnőtt kutyáknak
  • 100%-ban természetes összetevők
  • Szója, cukor és gabona nélkül
1.056 Ft 1.174 Ft (2.640 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Integra Protect Adult Sensitive tálcás 100g

Animonda Integra Protect Adult Sensitive tálcás 100g, Pulyka pur (100 g)

  • Felnőtt macskáknak
  • Tápanyag intolerancia esetén
  • Csak egy állati fehérje
662 Ft 736 Ft (6.620 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Integra Protect Adult Diabetes tálka, 100 g

Animonda Integra Protect Adult Diabetes tálka, 100 g, Baromfi (100 g)

  • Felnőtt macskák számára
  • Cukorbetegség esetén
  • Keményítő- és cukormentes
662 Ft 736 Ft (6.620 Ft / kg)

Szállítás eddig: november 05.

Animonda Carny Adult Ocean konzerv, 80 g

Animonda Carny Adult Ocean konzerv, 80 g, Tonhal és garnéla (80 g)

  • Felnőtt macskák számára
  • 100% természetes összetevők
  • Cukor, szója és gabona nélkül
932 Ft 1.036 Ft (11.650 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Animonda GranCarno Senior - Marha és bárány

Animonda GranCarno Senior -​ Marha és bárány, 800 g

  • 7 éves és idősebb kutyák számára
  • Természetes összetevőkkel
  • Cukor, gabona és szója nélkül
1.594 Ft 1.772 Ft (1.993 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Integra Protect Adult Diabetes szárazeledel

Animonda Integra Protect Adult Diabetes szárazeledel, 1200g

  • Felnőtt macskáknak
  • Diabetes mellitus esetén
  • Keményítő- és cukormentes
4.402 Ft 4.892 Ft (3.668 Ft / kg)

Szállítás eddig: november 05.

Animonda Integra Protect Adult Vese tálcás 150g

Animonda Integra Protect Adult Vese tálcás 150g, Csirke (150 g)

  • Felnőtt szőrös barátoknak
  • Krónikus veseelégtelenség esetén
  • Csökkentett fehérje- és foszfortartalom
703 Ft 782 Ft (4.687 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vom Feinsten Adult tálka ínyenc maggal, 150 g

Animonda Vom Feinsten Adult tálka ínyenc maggal, 150 g, Csirke és tojás (150 g)

  • Felnőtt kutyáknak
  • Pástétom ínyenc maggal
  • Cukor-, szója- és gabonamentes
579 Ft 644 Ft (3.860 Ft / kg)

Szállítás eddig: november 05.

Vom Feinsten Adult frissen tartó tasak, 50 g

Animonda Vom Feinsten Adult frissen tartó tasak, 50 g, Lazac és csirke (50 g)

  • Felnőtt macskáknak
  • Filécsíkok szószban
  • Glutén-, szója- és búzamentes
662 Ft 736 Ft (13.240 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Animonda Carny - Csirke és marha

Animonda Carny -​ Csirke és marha, 1,75 kg

  • Felnőtt macskáknak
  • 65% hús és állati összetevők
  • Szója, cukor és gabona nélkül
8.765 Ft 9.739 Ft (5.009 Ft / kg)

Szállítás eddig: november 16.

Animonda Carny Adult - Pulyka, csirke és garnéla

Animonda Carny Adult -​ Pulyka, csirke és garnéla, 800 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Csak természetes összetevők
  • Taurinnal
1.989 Ft 2.210 Ft (2.486 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Animonda Carny Adult - Csirke, pulyka és nyúl

Animonda Carny Adult -​ Csirke, pulyka és nyúl, 200 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Csak természetes összetevők
  • Taurinnal
703 Ft 782 Ft (3.515 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Animonda Carny Adult Single Protein konzerv 400g

Animonda Carny Adult Single Protein konzerv 400g, Csirke PUR (400 g)

  • Felnőtt macskáknak
  • Egyetlen állati fehérjével
  • Taurinnal és repceolajjal
1.553 Ft 1.726 Ft (3.883 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Animonda Carny Adult - Csirke és lazac

Animonda Carny Adult -​ Csirke és lazac, 200 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Csak természetes összetevők
  • Taurinnal
703 Ft 782 Ft (3.515 Ft / kg)

Szállítás eddig: november 16.

Animonda Carny Adult - Marha Pur

Animonda Carny Adult -​ Marha Pur, 200 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Csak természetes összetevők
  • Taurinnal
703 Ft 782 Ft (3.515 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Animonda Carny Kitten konzerv 200g

Animonda Carny Kitten konzerv 200g, Marha és pulyka (200 g)

  • Növekvő macskáknak
  • Csak természetes összetevők
  • Taurinnal
662 Ft 736 Ft (3.310 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Integra Protect Adult Renal frissen tartó tasak, 85 g

Animonda Integra Protect Adult Renal frissen tartó tasak, 85 g, Csirke (85 g)

  • Felnőtt macskáknak
  • Krónikus veseelégtelenség esetén
  • Fehérje- és foszforcsökkentett
507 Ft 564 Ft (5.965 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vom Feinsten Adult tálka ínyenc maggal, 100 g

Animonda Vom Feinsten Adult tálka ínyenc maggal, 100 g, Csirke és marha (100 g)

  • Felnőtt macskáknak
  • Finom darabos pástétom ínyenc maggal
  • Gabona-, szója- és cukormentes
549 Ft 610 Ft (5.490 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Animonda Carny Kitten tasak 85g

Animonda Carny Kitten tasak 85g, Marha, borjú és csirke (85 g)

  • Kiscicáknak az első életévben
  • Csak természetes összetevők
  • Taurint tartalmaz
662 Ft 736 Ft (7.788 Ft / kg)

Szállítás eddig: november 05.

Animonda Milkies Harmony ropogós párnácskák

Animonda Milkies Harmony ropogós párnácskák, 30g

  • Szárnyashússal, biotinnal és vitaminokkal
  • A bőrnek és bunda számára
  • Alacsony kalóriatartalmú
662 Ft 736 Ft (22.067 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Animonda GranCarno Junior Marha + csirke

Animonda GranCarno Junior Marha + csirke, 400 g

  • Fiatal kutyáknak az első életévben
  • Természetes összetevők
  • Szója és gabona nélkül
1.015 Ft 1.128 Ft (2.538 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Animonda GranCarno Adult - Baromfiszív

Animonda GranCarno Adult -​ Baromfiszív, 800 g

  • Felnőtt kutyáknak
  • 100%-ban természetes összetevők
  • Szója, cukor és gabona nélkül
1.594 Ft 1.772 Ft (1.993 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vom Feinsten Adult Enyhe Menü Tiszta Pulyka tálka, 6 × 100 g

Animonda Vom Feinsten Adult Enyhe Menü Tiszta Pulyka tálka, 6 × 100 g, 600 g

  • Táplálkozási szempontból érzékeny macskák számára
  • Finom darabos pástétom
  • Pulykahússal
3.501 Ft 3.891 Ft (5.835 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.