Animonda Vom Feinsten Adult pástétom tálka, 150 g, Baromfi és borjú (150 g)

Főeledel kutyák számára

579 Ft 644 Ft -10%

(3.860 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: Baromfi és borjú

raktáron

Kiszállítás október 07., szerda-ig, amennyiben hétfő 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Felnőtt kutyák számára
  • Finom darabos pástétom
  • Szója, cukor és gabona nélkül
  • Mesterséges adalékanyagok nélkül

Gyakran együtt vásárolt a Animonda Vom Feinsten Adult pástétom tálka, 150 g, Marha és pulykaszív (150 g) termékkel

Animonda Vom Feinsten Adult pástétom tálka, 150 g, Baromfi és borjú (150 g) 579 Ft (3.860 Ft / kg)
Animonda Vom Feinsten Adult pástétom tálka, 150 g, Marha és pulykaszív (150 g) 579 Ft (3.860 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.158 Ft
Leírás

Kivételes ízélmény a magas minőségű húsos összetevőknek és a finom állagnak köszönhetően: Egy finom darabos pástétom háziállatoknak, akik a lágy és különleges ízeket kedvelik.

Az ízletes pástétom az 1 és 6 év közötti felnőtt kutyák táplálkozási igényeire készült, és nem tartalmaz szóját, cukrot vagy gabonát. Mesterséges színezékeket és tartósítószereket sem adtak az eledelhez.

Etetési javaslat:

  • Egy 2 kg-os kutya 190 g Vom Feinsten Adult eledelt kaphat.
  • Egy 5 kg-os kutya 370 g Vom Feinsten Adult eledelt kaphat.
  • Egy 13 kg-os kutya 750 g Vom Feinsten Adult eledelt kaphat.
Cikkszám: ANA-170253
Tartalom: 150 g
EAN: 4017721826105
Gyártói szám: 170253
Márkák: Animonda
Táp/Takarmány-változat: Teljes értékű táp/takarmány
Terméktulajdonság: Színezékmentes, Ízfokozó mentes, Tartósítószer mentes, Cukormentes, Gabonamentes, Szójamentes
Életszakasz: Felnőtt
Termékcsalád: vom Feinsten
Általános megjegyzések: A szín eltérhet az eredeti képtől
Összetevők

Összetétel

63 % hús és állati melléktermékek[1], ásványi anyagok

  1. 25% szárnyas, marha, 8% borjú, sertés
Összetevők

Analitikai összetevő

Összetevők
fehérje 10,5 %
Rohprotein 0 %
zsírtartalom 4,5 %
nyersrost 0,4 %
Rohöle und -fette 0 %
nyershamu 2,5 %
nedvesség 81 %

Táplálkozásfiziológiai adalékanyagok

Összetevők / 1 kg
D3-vitamin (3a671) 50 NE
réz 3b406 1 mg
cink, mint cink-szulfát, monohidrát (3b605) 26 mg
mangán (3b503) 17 mg
jód (3b202) 4 mg
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Gyártó: animonda petcare gmbh , Frankfurter Str. 31 , 49214, Bad Rothenfelde, Németország, www.animonda.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Animonda Vom Feinsten Adult pástétom tálka, 150 g

1 vásárlói vélemény más nyelven

5,0 az 5 csillagból
5 csillag
1 (100%)
4 csillag
0 (0%)
3 csillag
0 (0%)
2 csillag
0 (0%)
1 csillag
0 (0%)

1 értékelés

Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.


Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder