Whiskas Száraztáp 1+ marha, 950 g
Teljes értékű táp macskáknak
1.822 Ft 2.280 Ft -20%
(1.918 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 1 évesnél idősebb macskáknak
- Ropogós héj
- Ízletes töltelék
- A jó látásért
- Támogatja a húgyutakat
Leírás
Kiváló minőségű, kiegyensúlyozott száraztáp ínyenc, egy évesnél idősebb felnőtt macskáknak. Speciális receptúrája az éhes bújós tigrisek igényeihez igazodik, miközben optimális arányban látja el őket vitaminokkal és ásványi anyagokkal! A párnácskák kívülről ropogósak, belsejükben pedig ízletes töltelék található.
A rágcsálás közben enyhe koptató hatás lép fel a fogakon, aminek köszönhetően a fogak egészsége hosszú távon is támogatott. A benne lévő A-vitamin erősíti a látást, valamint támogatja a húgyutak egészségét.
Napi etetési javaslat:
Annak érdekében, hogy macskája egészséges táplálékot élvezhessen, etetheti nedves- és szárazeledel kombinációjával.
Száraztáp:
- 3 kg testsúly: 45 g száraztáp
- 4 kg testsúly: 55 g száraztáp
- 5 kg testsúly: 65 g száraztáp
Nedves + száraz táp:
- 3 kg testsúly: 1 ½ tasak + 15 g száraztáp
- 4 kg testsúly: 2 tasak + 15 g száraztáp
- 5 kg testsúly: 2 tasak + 25 g száraztáp
Megjegyzés: Ha kedvence kicsit túlsúlyos, akkor csökkentse a fenti etetési mennyiséget.
| Cikkszám: | WHI-433380 |
|---|---|
| Tartalom: | 950 g |
| EAN: | 5900951296697 |
| Gyártói szám: | 433380 |
| Márkák: | Whiskas |
| Táp/Takarmány-változat: | Teljes értékű táp/takarmány |
| Tartalom: | 800 - 1200 g, 1,2 - 5 kg |
| Életszakasz: | Felnőtt |
Összetevők
Analitikai összetevő
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| nyers fehérje | 30 % |
| nyers olajok és zsírok | 11,5 % |
| szervetlen anyag | 9,1 % |
| nyersrost | 1,9 % |
| nyershamu | 0 % |
| kálcium | 1,4 % |
| foszfor | 0,94 % |
Táplálkozásfiziológiai adalékanyagok
| Összetevők | / 1 kg |
|---|---|
| D3-vitamin | 679 NE |
| E-vitamin | 85,1 mg |
| taurin | 1.290 mg |
| réz-szulfát-pentahidrát | 4,7 mg |
| kálium-jodid | 1,2 mg |
| vas-szulfát-monohidrát | 10,1 mg |
| Mangán, mint mangán(II)-szulfát, monohidrát | 25,6 mg |
| nátrium-szelenit | 0,06 mg |
| cink mint cink-szulfát-monohidrát | 74,4 mg |
Összetétel
Jogi információk
| Gyártó: | MARS Austria, Handelskai 92, 1200, Wien, Ausztria, www.mars.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Whiskas Száraztáp 1+ marha
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
Zoolini felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 6.300 termék