Snackek és tejek macskáknak

Szűrés és rendezés

Ár Snack Ízváltozat Csomagolás típusa
Szűrés

Snackek és tejek: 15 termék

Whiskas Dentabites csirke

Whiskas Dentabites csirke, 40 g

  • Minimalizálja a fogkövet
  • Tudományosan igazolt a VOHC által
958 Ft 1.128 Ft (23.950 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Ropogós falatok - Anti Hairball

Whiskas Ropogós falatok -​ Anti Hairball, 50 g

  • Ropogós héj
  • Puha belső
  • Megakadályozza a szőrlabdák képződését
958 Ft 1.128 Ft (19.160 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Crunch Snack - Csirke, pulyka és kacsa

Whiskas Crunch Snack -​ Csirke, pulyka és kacsa

  • Ellenállhatatlanul ropogós feltét
  • Finom ízek
  • Visszazárható tasak
958 Ft 1.128 Ft

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Ropogós falatok - csirke és sajt

Whiskas Ropogós falatok -​ csirke és sajt, 60 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Ízletes snack
  • Szaftos belső
958 Ft 1.128 Ft (15.967 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Ropogós falatok - pulyka

Whiskas Ropogós falatok -​ pulyka, 60 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Ízletes snack
  • Szaftos belső
958 Ft 1.128 Ft (15.967 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Vitamin E-xtra

Whiskas Vitamin E-​xtra, 50 g

  • Ropogós héj
  • Krémes belső
  • E-vitaminnal és taurinnal
958 Ft 1.128 Ft (19.160 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Macskatej - 6 palack

Whiskas Macskatej -​ 6 palack, 1.200 ml

  • 6. héttől
  • Csökkentett laktóz
  • Könnyen emészthető
3.531 Ft 4.155 Ft (2.943 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Ropogós falatok - lazac

Whiskas Ropogós falatok -​ lazac, 60 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Ízletes snack
  • Szaftos belső
958 Ft 1.128 Ft (15.967 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Ropogós falatok - marha

Whiskas Ropogós falatok -​ marha, 60 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Ízletes snack
  • Szaftos belső
958 Ft 1.128 Ft (15.967 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Ropogós falatok Megapack - csirke és sajt

Whiskas Ropogós falatok Megapack -​ csirke és sajt, 180 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Ízletes snack
  • Szaftos belső
2.240 Ft 2.636 Ft (12.444 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Sticks - marha

Whiskas Sticks -​ marha, 18 g

  • Csemege
  • Omega-3 zsírsavakkal
  • Színezék és aromaanyagok nélkül
625 Ft 736 Ft (34.722 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Sticks - csirke

Whiskas Sticks -​ csirke, 18 g

  • Snack az étkezések között
  • Omega-3 zsírsavakkal
  • Színezékek és aromák nélkül
625 Ft 736 Ft (34.722 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Ropogós falatok Megapack - lazac

Whiskas Ropogós falatok Megapack -​ lazac, 180 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Ízletes snack
  • Szaftos belső
2.240 Ft 2.636 Ft (12.444 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Junior snack - Csirke

Whiskas Junior snack -​ Csirke

  • Ideális 2-12 hónapos kiscicák számára
  • Ropogós külső, puha tejes töltelék
  • Ízesítés: csirke
958 Ft 1.128 Ft

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Sticks - lazac

Whiskas Sticks -​ lazac, 18 g

  • Csemege
  • Omega-3 zsírsavakkal
  • Színezék és aromaanyagok nélkül
625 Ft 736 Ft (34.722 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.