Miamor termékek

Szűrés és rendezés

Ár Snack Ízváltozat Jellemzők Tartalom Életszakasz
Szűrés

Miamor: 1 - 30 a/az 40 termékből

Miamor Filets - Tasak, 100g

Miamor Filets -​ Tasak, 100g, Tonhal + rák (100 g)

  • Filédarabkák aszpikban
  • Könnyen emészthető
  • Idősebb macskák számára is
610 Ft (6.100 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Cat Cream - Maláta+sajt, 6x15g

Miamor Cat Cream -​ Maláta+sajt, 6x15g, 90 g

  • Szőrlabda elleni hatás
  • Értékes malátakivonat
  • Finom sajtos íz
1.040 Ft (11.556 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Pástétom konzerv 85g

Miamor Pástétom konzerv 85g, Csirke (85 g)

  • Kiegyensúlyozott magnéziumtartalom
  • Természetes taurinnal
  • Gabonamentes
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Feine Beute macskaeledel, 400g

Miamor Feine Beute macskaeledel, 400g, Pulyka (400 g)

  • Kíméletesen párolt hús
  • Gabonamentes
  • Fontos taurinnal
990 Ft (2.475 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Paté & Filet tasakos macskaeledel - Csirke

Miamor Paté & Filet tasakos macskaeledel -​ Csirke, 85 g

  • Zsenge filédarabokkal
  • D-vitaminnal és taurinnal
  • Gabona- és cukormentes
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Trinkfein Vitaldrink - Kitten, csirke, 135ml

Miamor Trinkfein Vitaldrink -​ Kitten, csirke, 135ml, 135 ml

  • Kiscicák számára 2 hónapos kortól
  • Növeli a folyadékbevitelt
  • Apró húsdarabkákkal
570 Ft (4.222 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Ragout tasakos macskaeledel - Jelly, 100g

Miamor Ragout tasakos macskaeledel -​ Jelly, 100g, Csirke (100 g)

  • Ragout falatkák aszpikban
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Fontos taurinnal
350 Ft (3.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Filets - Konzerv, 80g

Miamor Filets -​ Konzerv, 80g, Csirke + kacsa (80 g)

  • Filédarabok saját szaftban
  • Belsőségek nélkül
  • Idősebb macskák számára is
610 Ft (7.625 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Trinkfein Vitaldrink, 135ml

Miamor Trinkfein Vitaldrink, 135ml, Csirke (135 ml)

  • Ivásra ösztönöz
  • Fenséges íz
  • A legfinomabb húsdarabkákkal
570 Ft (4.222 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Trinkfein Vitaldrink - Zöldség

Miamor Trinkfein Vitaldrink -​ Zöldség, 135 g

  • Finom hús- és zöldségdarabkákkal
  • Támogatja a folyadékbevitelt
  • Tejmentes
520 Ft (3.852 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Filets - Konzerv, 100g

Miamor Filets -​ Konzerv, 100g, Tonhal + rizs (100 g)

  • Zsírszegény receptúra
  • Ízletes aszpikban
  • Túlsúlyos macskák számára is alkalmas
610 Ft (6.100 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Filets - Aszpikban, konzerv, 185g

Miamor Filets -​ Aszpikban, konzerv, 185g, Tonhal + rizs (185 g)

  • Filéfalatok aszpikban
  • Állati melléktermékek nélkül
  • Zsírszegény és könnyen emészthető
990 Ft (5.351 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Sensible Snack macskaeledel - Kitten, csirke, 30g

Miamor Sensible Snack macskaeledel -​ Kitten, csirke, 30g, 30 g

  • Kismacskák számára
  • Snack két étkezés között
  • Értékes lazacolajjal
1.180 Ft (39.333 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Ragout tasakos macskaeledel - Sauce, 100g

Miamor Ragout tasakos macskaeledel -​ Sauce, 100g, Vadpulyka + vadhús (100 g)

  • Ízletes receptúra
  • Gabona- és szójamentes
  • Esszenciális taurinnal
350 Ft (3.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Filets Naturelle konzerv 156g

Miamor Filets Naturelle konzerv 156g, Bonito tonhal (156 g)

  • Filédarabok saját szaftban
  • Kíméletesen párolva
  • Könnyen emészthető
990 Ft (6.346 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Paté & Filet tasakos macskaeledel - Kacsa

Miamor Paté & Filet tasakos macskaeledel -​ Kacsa, 85 g

  • Krémes pástétom filédarabkákkal
  • Kíméletesen párolva
  • Gabona- és cukormentes
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Cat Cream - Lazac, 6x15g

Miamor Cat Cream -​ Lazac, 6x15g, 90 g

  • Fenséges ízv
  • Értékes Omega-3 zsírsavakkal
  • Ideális két étkezés között
1.040 Ft (11.556 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Cat Cream - Májkrém, 6x15g

Miamor Cat Cream -​ Májkrém, 6x15g, 90 g

  • Értékes kakukkfűvel
  • Kalóriaszegény receptúra
  • Praktikus használat
1.040 Ft (11.556 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Filets - Szószban, konzerv, 80g

Miamor Filets -​ Szószban, konzerv, 80g, Bonito tonhal (80 g)

  • Kíméletesen, saját szaftban párolva
  • Állati melléktermékek nélkül
  • Túlsúlyos macskák számára is alkalmas
610 Ft (7.625 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Filets - Szószban, konzerv, 85g

Miamor Filets -​ Szószban, konzerv, 85g, Tiszta csirke (85 g)

  • Ízletes szósz
  • Könnyen emészthető receptúra
  • Tartósítószerek nélkül
610 Ft (7.176 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Cat Cream - Multi-Vit, 6x15g

Miamor Cat Cream -​ Multi-​Vit, 6x15g, 90 g

  • Vitaminokban és taurinban gazdag
  • Színezékektől és tartósítószerektől mentes
  • Tálalásra kész adagok
1.040 Ft (11.556 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Sensible Snack macskaeledel, 30g

Miamor Sensible Snack macskaeledel, 30g, Csirke (30 g)

  • 100% hús
  • Vákuum-fagyasztva szárított
  • Érzékeny macskák számára is
1.180 Ft (39.333 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Feine Beute macskaeledel - Kitten, csirke és lazac

Miamor Feine Beute macskaeledel -​ Kitten, csirke és lazac, 185 g

  • Természetes húsdarabokkal
  • Kíméletesen párolva
  • Gabona- és szójamentes
690 Ft (3.730 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Filets Naturelle konzerv 80g

Miamor Filets Naturelle konzerv 80g, Tonhal + lazac (80 g)

  • Kíméletesen párolva
  • Saját szaftban
  • Tartósítószerek nélkül
610 Ft (7.625 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Cat Cream - Marha és zöldség, 5x15g

Miamor Cat Cream -​ Marha és zöldség, 5x15g, 75 g

  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Friss marhahússal
  • Kalóriaszegény összetétel
1.210 Ft (16.133 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Feine Beute macskaeledel, 185g

Miamor Feine Beute macskaeledel, 185g, Kacsa (185 g)

  • Magas hústartalom
  • Színezékek és tartósítószerek nélkül
  • Gabona- és szójamentes
690 Ft (3.730 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Miamor Paté & Filet tasakos macskaeledel - Vad

Miamor Paté & Filet tasakos macskaeledel -​ Vad, 85 g

  • Krémes pástétom-variációk
  • Zsenge filédarabokkal
  • Gabona- és cukormentes
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Ragout tasakos macskaeledel - Kitten, Jelly, 100g

Miamor Ragout tasakos macskaeledel -​ Kitten, Jelly, 100g, Baromfi (100 g)

  • Ideális táplálék a fejlődéshez
  • Vitaminmegőrző eljárás
  • Könnyen emészthető
350 Ft (3.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Feine Pastete macskaeledel - Csirke és tojás

Miamor Feine Pastete macskaeledel -​ Csirke és tojás, 85 g

  • Ízletes húspástétom
  • Különösen lágy textúra
  • Gabona- és szójamentes
400 Ft (4.706 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Paté & Filet tasakos macskaeledel - Lazac

Miamor Paté & Filet tasakos macskaeledel -​ Lazac, 85 g

  • Puha filédarabokkal
  • Kíméletesen párolva
  • Gabona- és cukormentes
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.