Lucky Lou Lifestage Pouch Adult macskatáp - Marha és rovarok, 125 g
Kiváló minőségű táplálkozási alap
710 Ft
(5.680 Ft / kg, 27% áfával
-
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi
Extra adag baromfival
996 Ft 1.050 Ft(3.320 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és marha
Tökéletes a kis húsimádóknak
710 Ft(5.680 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és nyúl
Finom nedvestáp macskájának
1.050 Ft(3.500 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatp - Baromfi és pisztráng
Hal vagy hús? Mindkettő!
674 Ft 710 Ft(5.392 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és kacsa
Olyan finom, mint a természetben
1.050 Ft(3.500 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és fácán
Kiváló összetétel elkényeztetett macskáknak
996 Ft 1.050 Ft(3.320 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és vaddisznó
Vadlakoma egy tasakban
674 Ft 710 Ft(5.392 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és szarvas
Vadmenü a házimacskáknak
1.050 Ft(3.500 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és bárány
Ízletes menü macskáknak
710 Ft(5.680 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és rovarok
Az élelmiszerekben található bogarak kifejezetten kívánatosak
1.050 Ft(3.500 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Marha és rovarok
Kiváló minőségű táplálkozási alap
710 Ft(5.680 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és tonhal
Olyan finom, mintha maga kapta volna el
996 Ft 1.050 Ft(3.320 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és lazac
Jobb ízű, mint bármelyik egér
996 Ft 1.050 Ft(3.320 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és garnéla
Ízletes macskatáp
710 Ft(5.680 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Prémium teljes értékű macskatáp
- Extra adag rovarral
- Gabona- és gluténmentes
Leírás
Figyelem, Cool Cats! Ez a természet ihlette nedvestáp mindent biztosít macskájának, amire nap mint nap szüksége van. Nemcsak kiváló minőségű táplálkozási alapot biztosít az egészséges élethez, de hihetetlenül finom is. Macskája ezért minden egeret és bogarat figyelmen kívül hagy.
- Kiváló minőségű, teljes értékű táp felnőtt macskáknak
- Természet ihlette macskabarát receptúra
- Marhahússal, rovarokkal és cukkinivel
- Kiváló minőségű fehérje
- Ellenállhatatlanul finom
- Könnyen emészthető
- Hozzáadott cukor, géntechnológia, gabonafélék és glutén nélkül
- Állatkísérletek nélkül előállítva
- Prémium minőség Németországból
Etetési javaslat:
- Naponta annyi eledelt adjon a macskájának, amennyi a testsúlyának kb. 3–5%-a.
- Ügyeljen arra, hogy macskájának mindig legyen friss ivóvize.
| Cikkszám: | LLU-014516 |
|---|---|
| Tartalom: | 125 g |
| EAN: | 4260688851516 |
| Gyártói szám: | 014516 |
| Márkák: | Lucky Lou |
| Táp/Takarmány-változat: | Teljes értékű táp/takarmány |
| Terméktulajdonság: | Géntechnika mentes, Hozzáadott cukor mentes, Gabonamentes, Gluténmentes, Állatokon nem tesztelt |
| Életszakasz: | Felnőtt |
| Termékcsalád: | Lifestage |
Összetétel
65 % marha (szív, izomhús, máj, tüdő), 26,8 % marha- és rovarlé, 5 % rovarok, 2 % cukkini, 1 % ásványi anyag, 0,2 % borágóolaj
Összetevők
Analitikai összetevő
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| nyers fehérje | 10,4 % |
| nyersrost | 0,7 % |
| nyers olajok és zsírok | 8,2 % |
| nyershamu | 2,5 % |
| nedvesség | 74 % |
| átalakítható energia | 125,8 kcal |
Táplálkozásfiziológiai adalékanyagok
| Összetevők | / 1 kg |
|---|---|
| D3-vitamin (3a671) | 200 NE |
| cink, mint cink-szulfát, monohidrát (3b605) | 25 mg |
| mangán (3b503) | 1,4 mg |
| taurin (3a370) | 1.500 mg |
Jogi információk
| Gyártó: | Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Németország, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Lucky Lou Lifestage Pouch Adult macskatáp - Marha és rovarok
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 6.300 termék