Lucky Lou Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi, 300 g
Extra adag baromfival
975 Ft 1.030 Ft -5%
(3.250 Ft / kg, 27% áfával
-
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi
Extra adag baromfival
975 Ft 1.030 Ft(3.250 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és marha
Tökéletes a kis húsimádóknak
700 Ft(5.600 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és nyúl
Finom nedvestáp macskájának
975 Ft 1.030 Ft(3.250 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatp - Baromfi és pisztráng
Hal vagy hús? Mindkettő!
660 Ft 700 Ft(5.280 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és kacsa
Olyan finom, mint a természetben
1.030 Ft(3.433 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és fácán
Kiváló összetétel elkényeztetett macskáknak
975 Ft 1.030 Ft(3.250 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és vaddisznó
Vadlakoma egy tasakban
660 Ft 700 Ft(5.280 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és szarvas
Vadmenü a házimacskáknak
1.030 Ft(3.433 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és bárány
Ízletes menü macskáknak
700 Ft(5.600 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és rovarok
Az élelmiszerekben található bogarak kifejezetten kívánatosak
1.030 Ft(3.433 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Marha és rovarok
Kiváló minőségű táplálkozási alap
700 Ft(5.600 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és tonhal
Olyan finom, mintha maga kapta volna el
975 Ft 1.030 Ft(3.250 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és lazac
Jobb ízű, mint bármelyik egér
975 Ft 1.030 Ft(3.250 Ft / kg) -
Lucky Lou
Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi és garnéla
Ízletes macskatáp
700 Ft(5.600 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Prémium teljes értékű macskatáp
- Kiváló minőségű fehérje
- Gabona- és gluténmentes
Leírás
Figyelem, Cool Cats! Ez a természet ihlette nedves eledel mindent biztosít macskájának, amire nap mint nap szüksége van. Nemcsak kiváló minőségű táplálékot biztosít az egészséges élethez, de hihetetlenül finom is. Macskája ezért minden egeret figyelmen kívül hagy.
- Kiváló minőségű, teljes értékű táp felnőtt macskáknak
- Természet ihlette macskabarát receptúra
- Sok finom szárnyassal
- Kiváló minőségű fehérje
- Ellenállhatatlanul finom
- Könnyen mészthető
- Hozzáadott cukor, géntechnológia, gabonafélék és glutén nélkül
- Állatkísérletek nélkül előállítva
- Prémium minőség Németországból
Etetési javaslat:
- Naponta annyi eledelt adjon a macskájának, amennyi a testsúlyának kb. 3–5%-a.
- Ügyeljen arra, hogy macskájának mindig legyen friss ivóvize.
| Cikkszám: | LLU-14603 |
|---|---|
| Tartalom: | 300 g |
| EAN: | 4260688856603 |
| Gyártói szám: | 14603 |
| Márkák: | Lucky Lou |
| Táp/Takarmány-változat: | Teljes értékű táp/takarmány |
| Terméktulajdonság: | Géntechnika mentes, Hozzáadott cukor mentes, Gabonamentes, Gluténmentes, Állatokon nem tesztelt |
| Életszakasz: | Felnőtt |
| Termékcsalád: | Lifestage |
Összetétel
70 % baromfi (szív, izomhús, máj, gyomor, nyak, zsír), 26,8 % baromfilé, 2 % paszternák, 1 % ásványi anyag, 0,2 % ligetszépe olaj
Összetevők
Analitikai összetevő
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| nyers fehérje | 10,3 % |
| nyersrost | 0,5 % |
| nyers olajok és zsírok | 5 % |
| nyershamu | 2,5 % |
| nedvesség | 80 % |
| átalakítható energia | 90,39 kcal |
Táplálkozásfiziológiai adalékanyagok
| Összetevők | / 1 kg |
|---|---|
| D3-vitamin (3a671) | 200 NE |
| cink, mint cink-szulfát, monohidrát (3b605) | 25 mg |
| mangán (3b503) | 1,4 mg |
| réz (3b405) | 1 mg |
| jód (3b202) | 0,75 mg |
| taurin (3a370) | 1.500 mg |
Jogi információk
| Gyártó: | Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Németország, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Lucky Lou Lifestage Pouch Adult macskatáp - Baromfi
Magazinunkból:
Zoolini felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 6.300 termék