Happy Dog NaturCroq Mini Snack - Lazac és rizs, 100 g
Jutalomfalatok kutyáknak
1.130 Ft
(11.300 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Kistestű kutyafajták számára
- Lazaccal és rizzsel
- Kisméretű krokettek
- Cukor és mesterséges adalékanyagok nélkül
- Németországban készült
Leírás
Ezek az ízletes mini tréning jutalomfalatok kifejezetten kistestű kutyafajták felnőtt egyedei számára készültek. Az ízletes jutalomfalatok kizárólag Bajorország régiójából származó természetes összetevőket tartalmaznak, és az ízletes lazacot könnyen emészthető rizzsel ötvözik.
A krokettek viszonylag kis mérete (10 x 13 mm) problémamentesen lehetővé teszi a kettéosztást, így a jutalomfalatok optimálisan használhatók hosszabb tréningekhez.
Cukor, mesterséges színezékek és tartósítószerek nélkül.
Németországban készült.
Etetési javaslat:
Ez egy jutalom, amelyet csak az étkezések között szabad adni. Néhány darab teljesen elegendő.
| Cikkszám: | HDG-118351 |
|---|---|
| Tartalom: | 100 g |
| EAN: | 4001967166668 |
| Gyártói szám: | 118351 |
| Márkák: | Happy Dog |
| Táp/Takarmány-változat: | Kiegészítő táp/takarmány |
| Terméktulajdonság: | Tartósítószer mentes, Mesterséges színezék mentes, Cukormentes, Adalékanyag mentes |
| Tartalom: | 100 - 200 g, 200 - 300 g |
Összetevők
Összetevők
Analitikai összetevő
| Összetevők | |
|---|---|
| nyers fehérje | 15,5 % |
| nyerszsír | 5,5 % |
| nyersrost | 1,5 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| nyershamu | 6,5 % |
| nedvesség | 14 % |
Adalékanyagok
| Összetevők | / 1 kg |
|---|---|
| A-vitamin (3a672a) | 10.500 NE |
| D3-vitamin (3a671) | 600 NE |
| vas (3b103) | 35 mg |
| réz (3b405) | 8 mg |
| cink (3b603) | 65 mg |
| mangán (3b502) | 7 mg |
| jód (3b202) | 2 mg |
| szelén (3b801) | 0,1 mg |
| antioxidánsszer | |
| tokoferol kivonat növényi olajokból (1b306i) |
Jogi információk
| Gyártó: | Interquell GmbH, Südliche Hauptstraße 38, 86517, Wehringen, Ausztria, happycat.de/at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Happy Dog NaturCroq Mini Snack - Lazac és rizs
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 6.300 termék