Gourmet termékek

Vásárlás kategóriák szerint

Szűrés és rendezés

Ár Ízváltozat Jellemzők Életszakasz Csomagolás típusa Termékcsalád
Szűrés

Gourmet: 1 - 30 a/az 46 termékből

Gourmet Perle tengeri élvezet 40x85g

Gourmet Perle tengeri élvezet 40x85g, 3.400 g

  • Tengeri élvezet
  • Négy különböző fajta
  • Ízletes szószban
12.490 Ft (3.674 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Revelations csirkével

Gourmet Revelations csirkével, 228 g (4x57g)

  • Különösen finom mousse
  • Finom szósszal bevonva
  • Könnyen tálalható
1.730 Ft (7.588 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Perle válogatott csíkok zöldséggel - Exotics, 8x85 g

Gourmet Perle válogatott csíkok zöldséggel -​ Exotics, 8x85 g, 680 g

  • Kíméletesen elkészített csíkok
  • Ízletes szószban
  • Négy ízletes ízváltozat
2.690 Ft (3.956 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Gold rafinált ragu 24x85g

Gourmet Gold rafinált ragu 24x85g, 2.040 g

  • Praktikus csomag
  • Finomra vágott darabkák
  • Lédús szósszal
8.880 Ft (4.353 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Gold finom pástétom 8x85 g

Gourmet Gold finom pástétom 8x85 g, 680 g

  • Finom ínyencségek
  • Négy népszerű ízváltozat
  • Tartalom: 8 x 85 g
2.950 Ft (4.338 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gold finom pástétom - Pisztránggal és paradicsommal

Gourmet Gold finom pástétom -​ Pisztránggal és paradicsommal, 85 g

  • Friss és szaftos összetevők
  • Különösen zsenge állag
  • Mesterséges aromák nélkül
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Gold finom kompozíció 8x85 g

Gourmet Gold finom kompozíció 8x85 g, 680 g

  • Ízletes ízkombinációk
  • Zsenge falatok finom szószban
  • Mesterséges adalékanyagok nélkül
2.950 Ft (4.338 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Revelations finom falatkák zselében - Csirke, 2x57 g

Gourmet Revelations finom falatkák zselében -​ Csirke, 2x57 g, 114 g

  • Étvágygerjesztő forma
  • Válogatott összetevők
  • Színezékek nélkül
990 Ft (8.684 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gold finom pástétom - Tőkehallal és sárgarépával

Gourmet Gold finom pástétom -​ Tőkehallal és sárgarépával, 85 g

  • Különösen zsenge állag
  • Kiváló minőségű összetevők
  • Mesterséges színezékek nélkül
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gold rafinált ragu - Húsos variációkkal, 8x85 g

Gourmet Gold rafinált ragu -​ Húsos variációkkal, 8x85 g, 680 g

  • Kifinomult ízkombinációk
  • Mesterséges adalékanyagok nélkül
  • A dobozok újrahasznosíthatók
2.950 Ft (4.338 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Gold omlós falatkák szószban 8x85 g

Gourmet Gold omlós falatkák szószban 8x85 g, 680 g

  • Kíméletesen elkészítve
  • Különösen finom szósszal
  • Négy ízletes ízváltozat
2.950 Ft (4.338 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Nature's Creations csirke paradicsommal és spenóttal

Gourmet Nature's Creations csirke paradicsommal és spenóttal, 85 g

  • Kiváló minőségű összetevők
  • Finom csíkok ízletes szószban
  • Mesterséges adalékanyag mentes
690 Ft (8.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Mon Petit Duetti Mix hús 6x50g

Gourmet Mon Petit Duetti Mix hús 6x50g, 300 g

  • Ízletes ízkombinációk
  • Finom csíkok ízletes szószban
  • Praktikus tasak
1.950 Ft (6.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Nature's Creations csirkével és pulykával 4x85g

Gourmet Nature's Creations csirkével és pulykával 4x85g, 340 g

  • Természetes hozzávalók
  • 2 finom íz
  • Tartalom: 4 x 85 g
2.470 Ft (7.265 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Gold finom pástétom - Pulykával

Gourmet Gold finom pástétom -​ Pulykával, 85 g

  • Zsenge állag
  • Kiváló minőségű összetevők
  • Felnőtt macskák számára
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Gold rafinált ragu marhával

Gourmet Gold rafinált ragu marhával, 85 g

  • Finomra vágott falatkák
  • Egy csipetnyi ízletes szósszal
  • Mesterséges adalékanyagoktól mentes
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gold szaftos-finom csíkok, vegyes multipack 8x85 g

Gourmet Gold szaftos-​finom csíkok, vegyes multipack 8x85 g, 680 g

  • Puha csíkok szaftos szószban
  • Négy ízletes változat
  • Mesterséges adalékanyagok nélkül
2.950 Ft (4.338 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Soup Royale Fish MP6 6x45 g

Gourmet Soup Royale Fish MP6 6x45 g, 270 g

  • Ízletes alaplé
  • 3 különböző változattal
  • Színezékek nélkül
1.730 Ft (6.407 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Soup Royale Meat MP6 6x45 g

Gourmet Soup Royale Meat MP6 6x45 g, 270 g

  • Finom köztes étkezés
  • Puha húsdarabkákkal
  • Elősegíti a folyadékfelvételt
1.730 Ft (6.407 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Perle szószos élvezet 4x85g

Gourmet Perle szószos élvezet 4x85g, 680 g

  • Négy ízletes fajta
  • Extra szósszal
  • Csodálatosan aromás
2.690 Ft (3.956 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Gold rafinált ragu csirkével

Gourmet Gold rafinált ragu csirkével, 85 g

  • Finomra vágott falatkák
  • Egy csipetnyi ízletes szósszal
  • Mesterséges adalékanyagoktól mentes
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Perle válogatott csíkok - Hússal és lazaccal, 8x85 g

Gourmet Perle válogatott csíkok -​ Hússal és lazaccal, 8x85 g, 680 g

  • Négy ízletes ízváltozat
  • Praktikus adagtasakok
  • Kíméletesen elkészített csíkok
2.690 Ft (3.956 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Revelations csirkével

Gourmet Revelations csirkével, 114 g (2x57g)

  • Különösen finom mousse
  • Finom szósszal bevonva
  • Könnyen tálalható
990 Ft (8.684 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Gold rafinált ragu - Tonhallal

Gourmet Gold rafinált ragu -​ Tonhallal, 85 g

  • Finomra aprított falatok
  • Egy csipetnyi ízletes szósszal
  • Mesterséges adalékanyagok nélkül
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Perle válogatott csíkok szószban 24x85 g

Gourmet Perle válogatott csíkok szószban 24x85 g, 2.040 g

  • Húskeverék és lazac
  • Kíméletesen elkészítve
  • Praktikus adagtasakok
8.270 Ft (4.054 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gold omlós falatkák - Borjúval és zöldséggel

Gourmet Gold omlós falatkák -​ Borjúval és zöldséggel, 85 g

  • Szaftos és finom falatok
  • Ízletes szósszal tökéletesítve
  • Mesterséges tartósítószerek nélkül
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Gold finom pástétom - Csirkével

Gourmet Gold finom pástétom -​ Csirkével, 85 g

  • Különösen finom állag
  • Csodálatos aromák
  • Kiváló minőségű összetevők
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gold omlós falatkák - Lazaccal és csirkével

Gourmet Gold omlós falatkák -​ Lazaccal és csirkével, 85 g

  • Szaftos és finom falatok
  • Ízletes szósszal tökéletesítve
  • Mesterséges tartósítószerek nélkül
520 Ft (6.118 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Mon Petit ízletes válogatás - Baromfival, 6x50 g

Gourmet Mon Petit ízletes válogatás -​ Baromfival, 6x50 g, 300 g

  • Praktikus adagméretek
  • 3 különleges ízváltozat
  • Pulyka, csirke és kacsa
1.950 Ft (6.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.

Gourmet Mon Petit Duetti Mix hal és hús 6x50g

Gourmet Mon Petit Duetti Mix hal és hús 6x50g, 300 g

  • Ízletes ízkombinációk
  • Finom csíkok ízletes szószban
  • Praktikus tasak
1.950 Ft (6.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 05.