Termékek kis ínyenceknek most 20% kedvezménnyel

Szűrés és rendezés

Ár Márkák
Szűrés

Termékek kis ínyenceknek: 1 - 30 a/az 180 termékből

Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 AJÁNDÉK

Pedigree Dentastix Large Multipack PLUSPACK 76 + 36 AJÁNDÉK

  • Kutyáknak 25kg-tól
  • Csökkenti a fogkövet
  • Hozzáadott vitaminokat tartalmaz
12.514 Ft 14.723 Ft

Szállítás eddig: október 07.

Szárnyas válogatás aszpikban 1+ nedves macskatáp - Megapack 80x85g

Whiskas Szárnyas válogatás aszpikban 1+ nedves macskatáp -​ Megapack 80x85g, 6.800 g

  • Felnőtt macskák számára
  • 4 különböző baromfitípus
  • Támogatja az immunrendszert
12.906 Ft 15.184 Ft (1.898 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

 Pluspack nedves macskatáp 44 + 22 ajándék (3 fajta)

Sheba Pluspack nedves macskatáp 44 + 22 ajándék (3 fajta), 5,61 kg

  • 66 nedvestáp
  • 3 különböző íz
  • Természetes, kiváló minőségű összetevők
17.190 Ft (3.064 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Csirke és zöldség + Marha és sárgarépa válogatás szószban, 4x100g

Cesar Csirke és zöldség + Marha és sárgarépa válogatás szószban, 4x100g, 400 g

  • 2 fajta, 4 db 100 g-os tasak
  • Tasakban
  • Extra friss és aromás
1.768 Ft 2.210 Ft (4.420 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Szárnyas válogatás aszpikban 1+ nedves macskatáp - Megapack 40x85g

Whiskas Szárnyas válogatás aszpikban 1+ nedves macskatáp -​ Megapack 40x85g, 3.400 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Szárnyas válogatás
  • Az erős izmokért
7.025 Ft 8.265 Ft (2.066 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Catsan Smart Pack 2x4 l

Catsan Smart Pack 2x4 l, 8 l

  • Nedvszívó gyapjú
  • Catsan Hygiene Plus alommal
  • Stabil fólia szalaggal
5.980 Ft (748 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Pedigree Dentastix large Big Pack

Pedigree Dentastix large Big Pack, 2.160 g

  • Kutyáknak 25kg-tól
  • Csökkenti a fogkövet
  • Hozzáadott vitaminokat tartalmaz
9.197 Ft 10.821 Ft (4.258 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Dentabites csirke

Whiskas Dentabites csirke, 40 g

  • Minimalizálja a fogkövet
  • Tudományosan igazolt a VOHC által
958 Ft 1.128 Ft (23.950 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Ropogós falatok - Anti Hairball

Whiskas Ropogós falatok -​ Anti Hairball, 50 g

  • Ropogós héj
  • Puha belső
  • Megakadályozza a szőrlabdák képződését
958 Ft 1.128 Ft (19.160 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Klasszikus válogatás szószban 1+ nedves macskatáp - Megapack 80x85g

Whiskas Klasszikus válogatás szószban 1+ nedves macskatáp -​ Megapack 80x85g, 6.800 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Vitaminok és ásványi anyagok
  • Cinket tartalmaz
12.906 Ft 15.184 Ft (1.898 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Selection alutálkás nedves macskatáp szószban - Szárnyas, Megapack

Sheba Selection alutálkás nedves macskatáp szószban -​ Szárnyas, Megapack, 2.720 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Zamatos és finom
  • Különféle szárnyasokkal
12.490 Ft (4.592 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Sheba Fresh & Fine szószban - Szárnyas, 50x50g

Sheba Fresh & Fine szószban -​ Szárnyas, 50x50g, 2.500 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Különböző ízek
  • Finom darabokkal
11.904 Ft 13.227 Ft (4.762 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Crunch Snack - Csirke, pulyka és kacsa

Whiskas Crunch Snack -​ Csirke, pulyka és kacsa

  • Ellenállhatatlanul ropogós feltét
  • Finom ízek
  • Visszazárható tasak
958 Ft 1.128 Ft

Szállítás eddig: október 07.

Catsan Ultra csomósodó macskaalom 10 Liter

Catsan Ultra csomósodó macskaalom 10 Liter, 10 l

  • Bentonit agyag granulátumból
  • Finom szemcsés
  • Nagy abszorpciós teljesítmény
7.169 Ft 7.966 Ft (717 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Ropogós falatok - csirke és sajt

Whiskas Ropogós falatok -​ csirke és sajt, 60 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Ízletes snack
  • Szaftos belső
958 Ft 1.128 Ft (15.967 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Klasszikus válogatás szószban 1+ nedves macskatáp - Megapack 40x85g

Whiskas Klasszikus válogatás szószban 1+ nedves macskatáp -​ Megapack 40x85g, 3.400 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Vitaminok és ásványi anyagok
  • Cinket tartalmaz
7.025 Ft 8.265 Ft (2.066 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Száraztáp Junior csirke

Whiskas Száraztáp Junior csirke, 800 g

  • Fiatal macskáknak 2-12 hónapos korig
  • Ropogós héj
  • pPha töltelék
2.279 Ft 2.682 Ft (2.849 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Ropogós falatok - pulyka

Whiskas Ropogós falatok -​ pulyka, 60 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Ízletes snack
  • Szaftos belső
958 Ft 1.128 Ft (15.967 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Perfect Fit Indoor 7+ - Csirkehúsban gazdag

Perfect Fit Indoor 7+ -​ Csirkehúsban gazdag, 750 g

  • 7 éves kortól
  • Taurinnal
  • Természetes omega-3 zsírsavakkal
2.568 Ft 2.854 Ft (3.424 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Perfect Fit Sensitive 1+ - Pulykahúsban gazdag

Perfect Fit Sensitive 1+ -​ Pulykahúsban gazdag, 1,40 kg

  • Táplálkozási szempontból érzékeny macskáknak
  • Fehérjében gazdag
  • Alacsony szénhidrát
4.092 Ft 4.547 Ft (2.923 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Vitamin E-xtra

Whiskas Vitamin E-​xtra, 50 g

  • Ropogós héj
  • Krémes belső
  • E-vitaminnal és taurinnal
958 Ft 1.128 Ft (19.160 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Macskatej - 6 palack

Whiskas Macskatej -​ 6 palack, 1.200 ml

  • 6. héttől
  • Csökkentett laktóz
  • Könnyen emészthető
3.531 Ft 4.155 Ft (2.943 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Ropogós falatok - lazac

Whiskas Ropogós falatok -​ lazac, 60 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Ízletes snack
  • Szaftos belső
958 Ft 1.128 Ft (15.967 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Pedigree Dentastix Multipack large

Pedigree Dentastix Multipack large

  • Kutyáknak 25kg-tól
  • Csökkenti a fogkövet
  • Hozzáadott vitaminokat tartalmaz
4.784 Ft 5.629 Ft

Szállítás eddig: október 07.

Pedigree Snack - Rágófalatok

Pedigree Snack -​ Rágófalatok, 130 g

  • Puha rágási élmény
  • 100% húsos íz
  • Vitaminokkal és omega-3 zsírsavakkal
1.173 Ft 1.381 Ft (9.023 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Dreamies Mix macskacsemege - sajt és marha 60g

Dreamies Mix macskacsemege -​ sajt és marha 60g, 60 g

  • Ropogós, ízletes snack
  • Gazdag recptúra
  • 2 fajta
1.087 Ft 1.208 Ft (18.117 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Pástétom marhával, báránnyal és csirkével

Pedigree Pástétom marhával, báránnyal és csirkével, 800 g

  • 51 % hústartalom
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Tartósítószerektől mentes
1.467 Ft 1.726 Ft (1.834 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Szárnyas válogatás szószban 7+ nedves macskatáp - Multipack 12x85g

Whiskas Szárnyas válogatás szószban 7+ nedves macskatáp -​ Multipack 12x85g, 1.020 g

  • 7 évesnél idősebb macskáknak
  • Vitaminokkal és ásványi anyagokkal
  • Támogatja a természetes védekezést
2.759 Ft 3.246 Ft (2.705 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Whiskas Ropogós falatok - marha

Whiskas Ropogós falatok -​ marha, 60 g

  • Felnőtt macskáknak
  • Ízletes snack
  • Szaftos belső
958 Ft 1.128 Ft (15.967 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Dreamies Macskacsemege - macskamenta

Dreamies Macskacsemege -​ macskamenta, 60 g

  • Kívül ropogós
  • Belül krémes
  • Ellenállhatatlan macskamentával
1.087 Ft 1.208 Ft (18.117 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.