Rinti Singlefleisch Exclusive 150g tálka, Tiszta kecske (150 g)
Kiváló minőségű teljes értékű eledel felnőtt kutyák számára
680 Ft
(4.533 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Ételérzékeny kutyák számára is alkalmas
- Szénhidrát- és szójamentes
- Exkluzív ízváltozatok
Leírás
Tálkáról tálkára tiszta élvezet – ezt kínálja a Rinti ízletes nedves eledele, amely teljesen gabonamentes és nem tartalmaz hozzáadott szénhidrátot. Az egyes változatok egy-egy kiváló minőségű fehérjeforrást tartalmaznak, így az ételérzékeny kutyák számára is jól emészthetőek. Így kerül fajnak megfelelő változatosság az etetőtálba.
- Kiváló minőségű teljes értékű eledel felnőtt kutyák számára
- Különlegesen exkluzív ízváltozatok
- Monoprotein – különösen jól emészthető, ételérzékeny kutyák számára és eledelallergia esetén is ajánlott
- Magas fehérjetartalom
- Szénhidrát-, szója-, valamint színezék- és tartósítószer-mentes
Etetési javaslat:
| A kutya súlya | Napi etetési mennyiség |
| 3 kg | kb. 300 g |
| 6 kg | kb. 450 g |
| 8 kg | kb. 600 g |
A tényleges etetési mennyiség az Ön kedvencének korától, aktivitásától és fajtájától függ.
Ügyeljen rá, hogy kutyája számára mindig álljon rendelkezésre friss ivóvíz.
| Cikkszám: | RIN-181255 |
|---|---|
| Tartalom: | 150 g |
| EAN: | 4000158943248 |
| Gyártói szám: | 181255 |
| Márkák: | Rinti |
| Táp/Takarmány-változat: | Teljes értékű táp/takarmány |
| Terméktulajdonság: | Színezékmentes, Tartósítószer mentes, Gabonamentes, Monoprotein, Szójamentes |
| Életszakasz: | Felnőtt |
Összetétel
60 % kecske (belsőségek, izomhús), ásványi anyag
Összetevők
Analitikai összetevő
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| nyers fehérje | 9 % |
| nyersrost | 0,5 % |
| nyers olajok és zsírok | 5 % |
| nyershamu | 2,5 % |
| nedvesség | 82 % |
| kalóriatartalom | 82 kcal |
Táplálkozásfiziológiai adalékanyagok
| Összetevők | / 1 kg |
|---|---|
| D3-vitamin | 200 NE |
| E-vitamin mint all rac-alpha tokoferil-acetát | 20 NE |
| cink mint cink-szulfát-monohidrát | 25 mg |
| mangán, mangán(II)-szulfát-monohidrátként | 1,4 mg |
| jód (kálcium-jodát, vízmentes) | 0,75 mg |
Jogi információk
| Gyártó: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Németország, www.finnern.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rinti Singlefleisch Exclusive 150g tálka
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 6.300 termék