Rinti Singlefleisch 400g, Csirke Pur (400 g)
Főeledel kutyák számára
900 Ft
(2.250 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Táplálkozási szempontból érzékeny négylábúak számára
- Ideális intoleranciák esetén
- Különböző húsfajták
- Monoproteinnel
- Gabona és szója nélkül
- Mesterséges adalékanyagok nélkül
Leírás
A Rinti Singlefleisch egy egyedülálló, szénhidrátmentes, fehérjében gazdag keverék, amely egyetlen állatfajból származó finom húst és puha belsőségeket tartalmaz. Az egyetlen fehérjeforrás használata minimalizálja az eledelallergiák és -intoleranciák kockázatát, így ez a finom eledel ideális táplálkozási érzékenységgel küzdő vagy válogatós kutyák számára! Ez a finom eledel gabonamentes, szójamentes, és nem tartalmaz mesterséges színezékeket vagy tartósítószereket.
Változatos ételek éhes szőrös négylábú barátai számára!
Etetési javaslat:
A kutya súlya:
- 6 kg-os kutya: kb. 370 g Singlefleisch / nap
- 7 kg-os kutya: kb. 400 g Singlefleisch / nap
- 10 kg-os kutya: kb. 555 g Singlefleisch / nap
- 17 kg-os kutya: kb. 800 g Singlefleisch / nap
- 42 kg-os kutya: kb. 1600 g Singlefleisch / nap
| Cikkszám: | RIN-180598 |
|---|---|
| Tartalom: | 400 g |
| EAN: | 4000158940421 |
| Gyártói szám: | 180598 |
| Márkák: | Rinti |
| Táp/Takarmány-változat: | Teljes értékű táp/takarmány |
| Terméktulajdonság: | Tartósítószer mentes, Mesterséges színezék és attraktáns mentes, Gabonamentes, Monoprotein, Szójamentes |
| Tartalom: | 300 - 400 g, 400 - 800 g |
| Életszakasz: | Felnőtt |
Összetétel
65 % csirke (izomhús, szív, máj, gyomor), ásványi anyag, lenolaj, cukorrépa rost
Összetevők
Analitikai összetevő
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| nyers fehérje | 10 % |
| zsírtartalom | 7 % |
| nyersrost | 0,5 % |
| nyers olajok és zsírok | 0 % |
| nyershamu | 2,5 % |
| nedvesség | 79 % |
| kalóriatartalom | 103 kcal |
Kalóriatartalom / 100 g: 103 kcal
Táplálkozásfiziológiai adalékanyagok
| Összetevők | / 1 kg |
|---|---|
| D3-vitamin | 300 NE |
| E-vitamin mint all rac-alpha tokoferil-acetát | 40 mg |
| cink mint cink-oxid | 30 mg |
| jód (kálcium-jodát, vízmentes) | 0,25 mg |
| mangán (mangán(II)-szulfát, monohidrát) | 2 mg |
| réz (mint réz-szulfát-pentahidrát) | 3 mg |
Jogi információk
| Gyártó: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Németország, www.finnern.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rinti Singlefleisch 400g
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 6.300 termék