Cesar Csirke és zöldség + Marha és sárgarépa válogatás szószban, 4x100g, 6 + 7 ajándék
Nedvestáp felnőtt kutyák számára
7.358 Ft 21.487 Ft -66%
(1.415 Ft / kg, Az árak az ÁFÁT tartalmazzák
Tulajdonságok és előnyök
- 2 fajta, 4 db 100 g-os tasak
- Tasakban
- Extra friss és aromás
Kapcsolódó termékek
Leírás
A Cesar tasakok teljes értékű nedves eledeleket kínálnak és extra lédúsak: nagy húsdarabok, a sok szósz és az ínycsiklandozó zselé minden adagban. Minden menü friss és páratlanul aromás. A szett két fajtát tartalmaz; összesen 4 db 100 g-os tasak.
Gyártói megjegyzés: Kérjük, hogy a maradékot legfeljebb 2 napig tárolja hűvös helyen. A Cesar nedves- és száraztáp keveréke javasolt: Egy tasak 100 g nedvestápot tartalmaz. 1 tasak 50-95 g száraztáppal helyettesíthető, testsúlytól függően. Az 5 kg-os kutyáknak napi 1½ tasakra + 50 g száraztápra, 15 kg-os kutyáknak napi 4 tasakra + 95g száraztápra van szükségük.
A szett a következő termékeket tartalmazza:
-
Csirke és zöldség + Marha és sárgarépa válogatás szószban, 4x100g Cesar
Nedvestáp felnőtt kutyák számára
Tartalom: 400 g
- 2 fajta, 4 db 100 g-os tasak
- Tasakban
- Extra friss és aromás
| Cikkszám: | CES-434231-13+13 |
|---|---|
| Tartalom: | 5,20 kg |
| Márkák: | Cesar |
| Táp/Takarmány-változat: | Teljes értékű táp/takarmány |
| Tartalom: | 100 - 200 g |
| Életszakasz: | Felnőtt |
Összetevők
Csirke és zöldség + Marha és sárgarépa válogatás szószban, 4x100g
44 % hús és állati melléktermékek (4 % csirke), gabona, 4 % zöldség (szárított sárgarépa, borsó, ásványi anyagok, növényi melléktermékek)
A húsösszetevők 92%-a természetes.
Összetevők
Csirke és zöldség + Marha és sárgarépa válogatás szószban, 4x100g
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| réz | 1,3 mg |
| jód | 0,28 mg |
| vas | 3,6 mg |
| cink | 19,4 mg |
| mangán | 2,2 mg |
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Cesar Csirke és zöldség + Marha és sárgarépa válogatás szószban, 4x100g
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 6.300 termék