Rinti Singlefleisch Exclusive konzerv 800g, Tiszta baromfi (800 g)
Kiváló minőségű teljes értékű eledel felnőtt kutyák számára
2.032 Ft 2.140 Ft -5%
(2.540 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Exkluzív húsfajták
- Különösen jól tolerálható monoprotein
- Szénhidrátmentes
Leírás
Tálról tálra tiszta élvezet – ezt kínálja a Rinti ízletes nedves eledele, amely teljesen gabonamentes és nem tartalmaz hozzáadott szénhidrátokat. Az egyes változatok egy-egy kiváló minőségű fehérjeforrást tartalmaznak, így az eledelre érzékeny kutyák számára is jól tolerálhatók. Így kerül fajnak megfelelő változatosság az etetőtálba.
- Kiváló minőségű teljes értékű eledel felnőtt kutyák számára
- Különösen exkluzív fajták
- Monoprotein – különösen jól tolerálható, eledelre érzékeny kutyák és ételallergia esetén is alkalmas
- Magas fehérjetartalom
- Szénhidrát-, szója-, valamint színezék- és tartósítószer-mentes
Etetési ajánlás:
| A kutya súlya | Napi etetési mennyiség |
| 3 kg | kb. 300 g |
| 6 kg | kb. 450 g |
| 8 kg | kb. 600 g |
A tényleges etetési mennyiség az Ön kedvencének korától, aktivitásától és fajtájától függ.
Ügyeljen arra, hogy kutyája számára mindig álljon rendelkezésre friss ivóvíz.
| Cikkszám: | RIN-181094 |
|---|---|
| Tartalom: | 800 g |
| EAN: | 4000158940896 |
| Gyártói szám: | 181094 |
| Márkák: | Rinti |
| Táp/Takarmány-változat: | Teljes értékű táp/takarmány |
| Terméktulajdonság: | Színezékmentes, Tartósítószer mentes, Gabonamentes, Monoprotein, Szójamentes |
| Életszakasz: | Felnőtt |
Összetétel
40 % kacsa, 10 % csirkeszív, 10 % csirkemáj, ásványi anyag, lenolaj, cukorrépa rost
Összetevők
Analitikai összetevő
| Összetevők | / 100 g |
|---|---|
| nyers fehérje | 9 % |
| zsírtartalom | 7 % |
| nyersrost | 0,5 % |
| nyers olajok és zsírok | 0 % |
| nyershamu | 2,5 % |
| nedvesség | 80 % |
| kalóriatartalom | 101 kcal |
Kalóriatartalom / 100 g: 101 kcal
Táplálkozásfiziológiai adalékanyagok
| Összetevők | / 1 kg |
|---|---|
| D3-vitamin | 300 NE |
| E-vitamin mint all rac-alpha tokoferil-acetát | 40 mg |
| cink mint cink-oxid | 30 mg |
| jód (kálcium-jodát, vízmentes) | 0,25 mg |
| mangán, mangán(II)-szulfát-monohidrátként | 2 mg |
| réz (mint réz-szulfát-pentahidrát) | 3 mg |
Jogi információk
| Gyártó: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Németország, www.finnern.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rinti Singlefleisch Exclusive konzerv 800g
Népszerű kategóriák:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 6.300 termék